www.Posnet-Ergo.pl
Kasa fiskalna Posnet Ergo Online Kasa fiskalna Posnet Ergo Online Kasa fiskalna Posnet Ergo Online

Kasa fiskalna Posnet Ergo Online

Posnet Ergo Online to poręczne urządzenie, które gwarantuje m.in. przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas oraz współpracę z terminalami do kart płatniczych. Co więcej, w przyszłości wspomniany model zaoferuje Ci m.in. automatyczną aktualizację oprogramowania. Oprócz funkcjonalności kasy fiskalnej online, w urządzeniu marki Posnet zastosowano także wiele innych, praktycznych rozwiązań. Ergo Online umożliwia m.in. rozbudowanie standardowych interfejsów komunikacyjnych, zmianę pojemności bazy PLU czy zintegrowanie z szalką ważącą. Ponadto, kasa posiada 2 podświetlane ekrany, szybki mechanizm termiczny i klawiaturę ze skrótami klawiszowymi. Sięgnij po nowoczesną i intuicyjną w obsłudze technologię sprzedaży, dzięki której obsługa klientów będzie zarówno skuteczna, jak i wygodna!

Zgodna z wymogami dla urządzeń online

Ergo Online zapewni Ci wszystkie niezbędne funkcjonalności kasy rejestrującej online. Co więcej, w tym modelu możesz zdecydować, w jaki sposób będzie przebiegała transmisja danych do CRK. Współpraca z Centralnym Repozytorium Kas może się odbywać zarówno po podłączeniu Ergo Online do firmowego komputera (przez USB) i udostępnieniu internetu, jak i za pośrednictwem opcjonalnego interfejsu Wi-Fi lub przy użyciu modemu GSM. Ponadto, ten model od Posnet zapewnia kompatybilność z terminalami do kart płatniczych oraz automatyczną aktualizację oprogramowania.

Wybierz wariant bazy PLU - teraz lub w przyszłości!

Kasa Posnet Ergo Online umożliwi Ci precyzyjne zaprogramowanie asortymentu. Urządzenie jest dostępne w 3 wersjach, różniących się wielkością bazy towarowej - 4 000, 6 000 lub 8 000 PLU. Zaletą tego modelu jest fakt, że również w czasie użytkowania kasy można zwiększyć zakres obsługiwanych produktów lub usług. Poza tym, Ergo Online pozwoli Ci na zdefiniowanie wszystkich elementów asortymentu przy użyciu nazw o maksymalnej długości 40 znaków. Sięgnij po urządzenie rejestrujące, które nie zahamuje rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.

Kasa fiskalna zintegrowana z szalką ważącą

Ergo Online jest kasą rejestrującą, którą można kompleksowo zintegrować z szalką ważącą (opcjonalnie). W tym przypadku nie tylko obsługa bieżących transakcji, ale także przeprowadzanie pomiarów odbywa się przy zastosowaniu tego samego interfejsu - klawiatury i ekranu urządzenia fiskalnego. Poza tym, szalka dołączona do Ergo Online waży produkty o maksymalnej masie 15 kg, z dokładnością do 5 g. Zacznij korzystać z wielofunkcyjnego rozwiązania technologicznego!

Automatycznie zapisze ważne dane Twojej firmy

Kasa fiskalna Ergo Online posiada m.in. pamięć chronioną oraz kartę micro SD/micro SDHC o pojemności 4 GB. Takie rozwiązanie sprawia, że urządzenie automatycznie zapisuje ważne informacje o rejestrowanym obrocie w formie cyfrowej, np. kopię wystawionych paragonów. To natomiast zapewnia nie tylko bezpieczne i komfortowe przechowywanie istotnej dokumentacji oraz zdalną archiwizację danych, ale także niższe koszty eksploatacji. Kasa Ergo Online zużywa jednorazowo 1 rolkę papieru.

Przewodowa oraz bezprzewodowa transmisja danych

Ergo Online idealnie sprawdzi się podczas współpracy z innymi elementami systemu. Standardowo urządzenie wyposażono w złącze USB oraz obsługuje szufladę na pieniądze, lecz kasę możesz także zamówić z opcjonalnymi interfejsami. Dostępne są 3 dodatkowe warianty: moduł rozszerzenia I (2 x RS-232, port szuflady), moduł rozszerzenia II (2 x RS-232, port szuflady, Wi-Fi, Bluetooth), moduł rozszerzenia III (2 x RS-232, port szuflady, modem 3G). Co więcej, nawet jeżeli na początku wybierzesz Posnet Ergo Online w wersji standardowej, w każdej chwili model ten można wzbogacić o technologię do komunikacji bezprzewodowej. Zainwestuj w kasę, która spełni Twoje oczekiwania!

Wydajny i prosty w obsłudze mechanizm termiczny

W kasie fiskalnej Ergo Online obecny jest wydajny mechanizm termiczny. W rezultacie, urządzenie wystawia wszystkie dokumenty z szybkością 20 linii/s. Oprócz tego, model Ergo Online zapewnia łatwą instalację rolki papieru (na zasadzie \"drop in - wrzuć i drukuj\"), skonfigurowanie logo Twojego przedsiębiorstwa w nagłówku paragonu fiskalnego i stosowanie długich nazw poszczególnych elementów asortymentu na dowodach sprzedaży - do 40 znaków.

2 ekrany i przyciski programowalne

Poszukujesz łatwej w obsłudze kasy fiskalnej, która przyspieszy prowadzenie handlu? Wybierz Ergo Online! Urządzenie posiada 2 obszerne wyświetlacze - operatora i klienta - więc oferuje stały dostęp do czytelnych informacji o transakcji. Natomiast podświetlana klawiatura z 27 przyciskami funkcyjnymi pozwoli Ci na ustawienie szybkiej sprzedaży popularnych elementów asortymentu oraz wywoływanie często stosowanych opcji, np. wydruku raportu dobowego. Ergo Online to kasa rejestrująca na miarę XXI wieku!

Wydrukuje paragon fiskalny z NIP-em klienta

Posnet Ergo Online posiada przydatną funkcję wydruku NIP-u nabywcy na paragonie. Dzięki temu zagwarantujesz swoim klientom dodatkowe korzyści. Kasa rejestrująca marki Posnet pozwala też na skonfigurowanie maksymalnej kwoty, przy której drukowany będzie ten numer. A zgodnie z funkcjonującymi przepisami, jeżeli suma należności nie przekroczy 450 zł (100 euro), paragon fiskalny z NIP-em nabywcy można wykorzystać jako uproszczoną fakturę.

Zasilanie sieciowe lub akumulatorowe

Urządzenie rejestrujące marki Posnet może być zasilane na 2 sposoby: z sieci albo przy użyciu wbudowanego, wydajnego akumulatora 2150 mAh. Dzięki temu ewentualny brak dostępu do zewnętrznego źródła energii nie skończy się automatycznym zaprzestaniem pracy. Ponadto, model Ergo Online, po całkowitym naładowaniu baterii, wydrukuje do 6 000 linijek na paragonach. Postaw na kasę fiskalną pełną energii!

Odporna na wstrząsy, zachlapanie i wnikanie pyłu

Posnet Ergo Online to wiele funkcjonalności, które zamknięto w małej i szczelnej obudowie. Kasa została wykonana z najwyższej jakości materiałów, a precyzyjne spasowanie poszczególnych elementów gwarantuje wytrzymałość na wstrząsy oraz wnikanie wody lub pyłu. Urządzenie może się też pochwalić niewielkimi gabarytami. Jego wymiary to zaledwie 230 x 62 x 94 mm, a waga - tylko 0,6 kg! Dzięki temu Ergo Online sprawdza się zarówno w punkcie handlowo-usługowym, np. na stanowisku pracy o ograniczonej powierzchni, jak i przy sprzedaży mobilnej.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Posnet Ergo!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Elzab Mini Online

Kasa fiskalna
Elzab Mini Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij