www.Posnet-Ergo.pl
Kasa fiskalna Posnet Ergo Kasa fiskalna Posnet Ergo Kasa fiskalna Posnet Ergo

Kasa fiskalna Posnet Ergo

Posnet Ergo to niewielka i solidnie wykonana kasa fiskalna, która urzeka wielofunkcyjnością oraz łatwością rozbudowy. Urządzenie można w każdym momencie wzbogacić o dodatkową pamięć w bazie towarowej lub interfejs komunikacyjny Bluetooth, Wi-Fi albo modem 3G. Dzięki zastosowaniu 2 wyświetlaczy oraz klawiatury z 27 klawiszami funkcyjnymi, model Ergo zagwarantuje Ci szybkie i wygodne obsługiwanie nabywców. Kasa posiada też moduł elektronicznej kopii paragonów, nowoczesny mechanizm termiczny oraz wytrzymałą baterię, która pozwala na wydruk nawet do 80 000 linii na paragonach bez zewnętrznego źródła zasilania. Ponadto, urządzenie można zamówić ze zintegrowaną szalką ważącą. Najwyższy czas na ergonomiczną technologię, która spełni oczekiwania Twojej firmy. Czas na Posnet Ergo!

Kasa fiskalna Posnet Ergo - Wybierz wariant bazy PLU - teraz lub w przyszłości!

Wybierz wariant bazy PLU - teraz lub w przyszłości!

Kasa fiskalna Ergo umożliwi Ci precyzyjne zaprogramowanie asortymentu. Urządzenie jest dostępne w 3 wersjach, z różną wielkością bazy towarowej - 4 000, 6 000 lub 8 000 PLU. Zaletą tego modelu jest także fakt, że już w czasie użytkowania kasy można zwiększyć zakres obsługiwanych produktów lub usług. Poza tym, Ergo pozwoli Ci na definiowanie poszczególnych elementów asortymentu za pomocą nazw o długości nawet do 40 znaków. Sięgnij po urządzenie fiskalne, które można rozbudować wraz z rozwojem przedsiębiorstwa.

Urządzenie rejestrujące z funkcją kasowagi

Ergo to kasa rejestrująca, którą można łatwo zintegrować z szalką ważącą. Dzięki temu nie tylko obsługa bieżących transakcji, ale także nadzorowanie pomiarów odbywa się przy użyciu jednego interfejsu - klawiatury i wyświetlacza urządzenia fiskalnego. Co więcej, szalka dołączana do tego modelu pozwala na ważenie towarów o maksymalnej masie 15 kg, z dokładnością do 5 g. Korzystaj z wszechstronnej technologii!

Kasa fiskalna Posnet Ergo - Kopia paragonów na pojemnej karcie microSD

Kopia paragonów na pojemnej karcie microSD

Ergo posiada moduł elektronicznej kopii paragonów fiskalnych, który sprawia, że nie trzeba składować wielu zadrukowanych rolek papieru. Urządzenie zapisuje bowiem dane na karcie microSD o pojemności 4 GB. Dzięki temu bez problemu zabezpieczysz zgromadzone informacje, archiwizując je chociażby na płycie DVD, komputerze lub bezpośrednio na pendrivie, przy zastosowaniu interfejsu USB. Kopia elektroniczna zapewnia także oszczędność w wydatkach na materiały eksploatacyjne. Model Ergo jednorazowo korzysta tylko z 1 rolki papieru.

Przewodowa oraz bezprzewodowa transmisja danych

Posnet Ergo świetnie poradzi sobie w czasie współpracy z różnymi elementami systemu. Standardowo kasa posiada port komunikacyjny USB, ale możesz ją także zamówić z opcjonalnymi interfejsami. Dostępne są 3 dodatkowe warianty: moduł rozszerzony I (USB, 2 x RS-232), moduł rozszerzony II (USB, 2 x RS-232, Wi-Fi, Bluetooth), moduł rozszerzony III (USB, 2 x RS-232, modem 3G). Oprócz tego, nawet jeżeli na początku wybierzesz Posnet Ergo w wersji podstawowej, w przyszłości model ten można wzbogacić o technologię do bezprzewodowej wymiany danych. Zainwestuj w urządzenie fiskalne, które spełni oczekiwania Twojej firmy!

Kasa fiskalna Posnet Ergo - Wydajny i szybki mechanizm drukujący

Wydajny i szybki mechanizm drukujący

Kasa marki Posnet posiada wydajny, wytrzymały i nowoczesny mechanizm drukujący. Ergo wystawia paragony z szybkością 20 linii/s, korzystając z rolki papieru o długości 30 m i szerokości 57 mm. Urządzenie umożliwi Ci także zdefiniowanie dowolnej, czarno-białej grafiki w nagłówku i stopce wydruku. To Ty zdecydujesz, co pojawi się na paragonie: logo przedsiębiorstwa, reklama czy też informacja o obecnej promocji. Trudno o drugą tak funkcjonalną kasę fiskalną. Posnet Ergo już teraz może być Twoja!

Kasa fiskalna Posnet Ergo - 2 obszerne ekrany i klawisze programowalne

2 obszerne ekrany i klawisze programowalne

Zależy Ci na łatwej w obsłudze kasie fiskalnej, która usprawni prowadzenie handlu? Wybierz Ergo! Urządzenie posiada 2 obszerne ekrany graficzne - operatora i nabywcy - dzięki czemu zapewnia stały dostęp do czytelnych informacji dotyczących przebiegu transakcji. Natomiast podświetlana klawiatura z 27 klawiszami funkcyjnymi pozwoli Ci na ustawienie szybkiej sprzedaży popularnych towarów lub usług oraz wywoływanie często używanych opcji, np. wydruku raportu dobowego. Ergo to kasa na miarę XXI wieku!

Kasa fiskalna Posnet Ergo - Wystawi paragon fiskalny z NIP-em nabywcy

Wystawi paragon fiskalny z NIP-em nabywcy

Posnet Ergo pozwoli Ci na wydruk paragonu z NIP-em nabywcy. Dzięki temu zaoferujesz klientom szerszy zakres usług. Oprócz tego, urządzenie marki Posnet pozwala na ustalenie maksymalnej kwoty, przy której drukowany będzie ten numer. A zgodnie z obowiązującymi przepisami, jeśli łączna należność nie wyniesie więcej niż 450 zł (100 euro), paragon fiskalny z NIP-em nabywcy może zostać wykorzystany jako uproszczona faktura.

Kasa fiskalna Posnet Ergo - Bateria, która zapewni ciągłość pracy

Bateria, która zapewni ciągłość pracy

Urządzenie fiskalne marki Posnet oferuje 2 sposoby zasilania: z sieci lub przy pomocy wydajnego akumulatora o mocy 2150 mAh. Dzięki temu ewentualny brak dostępu do zewnętrznego źródła energii nie będzie oznaczał konieczności przerwania pracy. Poza tym, Ergo, po całkowitym naładowaniu baterii, wydrukuje do 80 000 wierszy na paragonach (około 8 000 dokumentów). Postaw na kasę fiskalną pełną energii!

Kasa fiskalna Posnet Ergo - Odporna na wstrząsy, zachlapanie i wnikanie pyłu

Odporna na wstrząsy, zachlapanie i wnikanie pyłu

Posnet Ergo to wiele funkcjonalności, które zamknięto w małej i szczelnej obudowie. Kasę wykonano z wysokiej jakości materiałów, a precyzyjne spasowanie poszczególnych jej elementów zapewnia wytrzymałość na wstrząsy, zachlapanie czy też wnikanie pyłu. Urządzenie może się również pochwalić niewielkimi gabarytami. Jego wymiary to zaledwie 230 x 62 x 94 mm, natomiast waga - tylko 0,6 kg! Dzięki temu Posnet Ergo poradzi sobie zarówno w punkcie handlowo-usługowym, np. na stanowisku pracy o ograniczonej przestrzeni, jak i w czasie mobilnego prowadzenia sprzedaży.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Posnet Ergo!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Fawag Lite Online

Kasa fiskalna
Fawag Lite Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij